Příjezd a parkování

Odkaz na mapu : https://mapy.cz/s/1m5zm

GPS souřadnice :  49°25’13.640″N, 18°16’48.290″E    nebo    49.4204556N     18.2800806E

Autem ze směru od Rožnova pod Radhoštěm:

cca 400 m za cedulí Horní Bečva je po pravé straně kostel. Hned za kostelem a před prodejnou potravin COOP je odbočka doprava. Na této odbočce odbočte doprava a pokračujte cca 1,7 km pořád rovně hlouběji do údolí . Sledujte turistickou žlutou značku nebo cyklistickou zelenou značku na sloupech a značkách podél silnice. Parkur je po levé straně. Přímo z cesty uvidíte i zadní stranu informační tabule s provozním řádem, parkoviště a rozstřeliště. Parkuje se na zpevněné travnaté ploše vlevo  šikmo ve směru jízdy.  Celková kapacita parkoviště je cca 5 aut. Parkoviště je označeno cedulí s modrým 5 a vyznačením směru stání.

Neparkujte v pásu mezi kovovou tyčkou a habry. Pozemek má jiného majitele a můžete se dočkat nepříjemných zážitků. ( vypuštěné kola, fyzické napadení ) !!!!!!

!!!  Pokud bude parkoviště plné, pokračujte ještě cca 150 m po silnici po které jste přijeli. Po 150 m je velká plocha pro parkování. Neparkujte na odbočovacích cestách z asfaltové komunikace ani  na jiných plochách !!! Vaše auto může být poškozeno těžkou lesní a zemědělskou technikou nebo odtaženo nespokojeným majitelem pozemku. !!!

Autem ze směru od hraničního přechodu Bumbálka:

Projedete kolem přehrady , kterou budete mít po levé straně a budete pokračovat do centra obce. Po příjezdu do centra odbočte do leva těsně před kostelem, který budete mít na levé straně. Pokračujte cca 1,7 km pořád rovně hlouběji do údolí . Sledujte turistickou žlutou značku nebo cyklistickou zelenou značku na sloupech a značkách podél silnice. Parkur  je po levé straně. Přímo z cesty uvidíte  informační tabuli s provozním řádem, parkoviště, stůl a stojan na luky. Parkuje se na na zpevněné travnaté ploše vlevo  šikmo ve směru jízdy. Celková kapacita parkoviště je cca 5 aut. Parkoviště je označeno cedulí se zeleným P.

!!!  Pokud bude parkoviště plné, pokračujte ještě cca 150 m po silnici po které jste přijeli. Po 150 m je velká plocha pro parkování. Neparkujte na odbočovacích cestách z asfaltové komunikace ani na jiných plochách!!! Vaše auto může být poškozeno těžkou lesní a zemědělskou technikou nebo odtaženo nespokojeným majitelem pozemku. !!!

Veřejnými dopravními prostředky:

Autobusem ČSAD Vsetín , linka Rožnov – Horní Bečva nebo Rožnov – Bílá, zastávka „U Kostela ( centrum ). Ze zastávky jděte pěšky po žluté turistické značce cca 1,7 km směrem na Kotlovou. Sledujte ukazatele.

!! Prosíme návštěvníky okruhu, aby dodržovali rychlost 30km/h na příjezdové silnici v  obci Horní Bečva, pohybují se zde malé děti.  !!!

Děkujeme.